Jakie mogą być powikłania po przeziębieniu?

Witam, mieszkam w UK gdzie przeziebien sie nie leczy. Ostatnio bylam przeziębiona przez ponad 3 tygodnie (po kolei miałam takie objawy jak zanik glosu, katar, kaszel). Ratowalam sie wszelkimi sposobami i w koncu przeziebienie minelo, ale od ponad miesiaca męczę się po nim ze skutkiem ubocznym, którym jest pozostały śluz na gardle. Nie mogę go odkrztusic, a to bardzo uciążliwe, zwlaszcza w nocy. Czytałam, że taki śluz jest pozywka dla bakterii i może prowadzić do poważnych chorób. Będę bardzo wdzięczna za pomoc, z góry dziękuję, Magdalena.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.