Jakie mogą być przyczyny bolesnego podbrzusza?

Witam serdecznie. Jestem 5 miesięcy po porodzie. Przez 4 miesiące brałam tabletki symonette dla kobiet karmiących, jednak je odstawiłam, gdyż zaczęłam krwawić przez około 2 tygodnie. Między czasie lekarz dostrzegł nadżerkę. Wizytę mam dopiero w kwietniu dlatego pytam tutaj. Trzy tygodnie od odstawienia tabletek pojawił się ból podbrzusza. Boli przy ucisku oraz przy stosunku. Czy ten ból może wynikać z nadżerki ? Jakie mogą być przyczyny bolesnego podbrzusza? Pozdrawiam, Izabela.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u internisty i ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć