Jakie mogą być przyczyny bólu brzucha?

Witam . Boli mnie brzuch od 2 dni w dole po lewej stronie najbardziej podczas chodzenia do tego towarzyszu mu ból pleców wyniki Ok CRP 0,59 norma od 0,00-5,00 czym może to być spowodowane ? Czasem towarzysza temu nudności i duszności

Lek. Katarzyna Szymczak

Crp jest w normie więc raczej to nie jest "ostry stan", wskazana kontrola u ginekologa, może to być także m.in przepuklina czy czynnościowe zaburzenia jelitowe. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam