Jakie mogą być przyczyny bólu głowy?
DzieN Dobry mam takie pytanko zwiazane z bolem glowy. Wywrocilem sie pol roku temu uderzajac lewym tylem glowy. Mialem sine miejsce uderzenia.po 3 miesiacach zaczela bolec mnie glowa i dostalem wysokie cisnienie pojechalme do szpitala zrobili rezonans ale nic nie wykrylo po 6 miesiacach po zmianie pogody znowu zaczela mnie bolec glowa co to moze byc ??

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Możliwości leczenia dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.
Witam!
Badanie neurologiczne, EEG - jeżeli będzie norma to wskazana konsultacja psychiatryczna. Zaburzenia emocjonalne mogą dać takie same objawy jak choroba somatyczna tylko leczenie jest inne.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.