Jakie mogą być przyczyny bólu głowy?

DzieN Dobry mam takie pytanko zwiazane z bolem glowy. Wywrocilem sie pol roku temu uderzajac lewym tylem glowy. Mialem sine miejsce uderzenia.po 3 miesiacach zaczela bolec mnie glowa i dostalem wysokie cisnienie pojechalme do szpitala zrobili rezonans ale nic nie wykrylo po 6 miesiacach po zmianie pogody znowu zaczela mnie bolec glowa co to moze byc ??

Witam!
Badanie neurologiczne, EEG - jeżeli będzie norma to wskazana konsultacja psychiatryczna. Zaburzenia emocjonalne mogą dać takie same objawy jak choroba somatyczna tylko leczenie jest inne.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.