Kobieta , 38 lat Witam mam pytanie jakie mogą być przyczyny długiego bólu brzucha u 10 latki.?Moja córkę od 4 tygodni boli brzuch mieszkamy w uk wiec mamy utrudnione szukanie pomocy ,jesteśmy u gp 2 razy w tygodniu i nikt nam nie pomaga.Na poczatku kiedy sie zaczęło córka miała infekcje dróg moczowych ale to minęło po antybiotykach a ból pozostał wyniki z krwi ma w normie,czekamy na usg jamy brzusznej ale to dopiero za 2 tygodnie a córka płacze z bólu nie moze jeść,spać i psychicznie ma dość.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy USG – USG, czyli popularny skrót dla nazwy ultrasonografia, to badanie, dzięki któremu można uzyskać obraz narządów i tkanek organizmu ludzkiego. Obecnie USG jest najpopularniejszym badaniem obrazowym wykonywanym w codziennej praktyce lekarskiej.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Ból brzucha u dzieci

Sposoby leczenia bólu u dziecka

Sposoby leczenia bólu u dziecka

Zdrowie dziecka jest dla rodziców jednym z priorytetów w opiece. Zazwyczaj ból brzucha u dzieci do pewnego wieku stanowi najczęstszy problem. Rodzice często wysłuchują skarg swoich pociech. Przyczyny bólu brzucha są różne. Mogą one być skutkiem niestrawności,...