Jakie mogą być przyczyny nawracających infekcji?

Nawracające infekcje co może być przyczyna? Od około dwóch miesięcy stałe choruje. Zaczęło się w październiku, dostałam gorączki 38'C, wymioty, osłabienie. Po tygodniu wszystko wróciło do normy a już w następnym tygodniu kolejna gorączka tym razem 40'C, Wiec pojechałam na ostry dyżur, morfologia wykazała podwyższone leukocyty w tym neutrofile. Wypis dostałam po zbiciu gorączki ze stwierdzeniem prawdopodobnie przeziębienia. Niestety za kolejne dwa tygodnie znów gorączka 38 i wymioty, przy każdej chorobie zaczerwienione gardło i biegunki. Nie byłabym niespokojna gdyby nie to ze od wczoraj znów nieprzyjemne uczucie w gardle i stan podgorączkowy. Czy to może być zwykle przeziębienie które powraca? Z góry dziękuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego i rozszerzenie diagnostyki w zależności do tego jakie badania byly wykonane w izbie przyjęć