Jakie mogą być przyczyny nieregularnych miesiączek?

Witam, zwracam sie o rady. Mam nieregularne miesiączki. Tak jest odkąd dostałam pierwszą miesiączkę a to było jakieś 11 lat temu. Do tej pory nie jestem w stanie powiedzieć ile trwa mój cykl. Było tak ze okresu nie miałam 3 miesiące, było tez tak ze w miarę wiedziałam kiedy sie spodziewać (tak miedzy 33 a 39 dniem przeważnie dostawałam okres) teraz jednak znowu go nie ma dwa tygodnie. Czy to jest choroba?? Byłam kilka razy u ginekologa kontrolnie ale nic złego nie stwierdzil. Nie chce brać żadnych hormonów, chce sie tylko dowiedzieć czy taki po prostu mój urok czy raczej nie powinno tak być...

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję wykonać badania hormonalne. proszę zgłosić się do lekarza endokrynologa lub ginekologa.