Jakie mogą być przyczyny opuchlizny twarzy?

Dzień dobry Chciałam zapytać co może być przyczyną opuchniętej twarzy. Twarz jest nienaturalnie opuchnięta zwłaszcza policzki, powieki a także górna warga. Rysy twarzy zanikły, a oczy jakby się zapadły.Ogólnie mówiąc,wygląda to nieciekawie.Wyglądam jakbym ciągle była smutna,twarz jest bez wyrazu, jakby się postarzała o 10 lat. Dodatkowo dochodzi ogólne zatrzymywanie wody, wzdęcia brzucha, ciągłe zmęczenie i senność.Dieta, picie wody, ruch-nic nie pomaga.Jakie mogą być przyczyny? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele proponuje wykonać podstawie badania z krwi i koniecznie udac się do lekarza rodzinnego