Jakie mogą być przyczyny wypadania włosów i senności?

Dzień dobry Chciałam zapytać czy przyczyną narastających objawów takich jak wypadanie włosów, nadmierne owłosienie, trądzik, tycie, obrzęki ciała, opchnięta twarz, senność, ogólne osłabienie oraz częste spadki cukru mogą być przyczyną rosnącego tsh tzn. pół roku temu tsh wynosiło 1,5 dziś 2.Mam 24 lata. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej przyczyna znajduje się gdzieś indziej proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowa diagnostyke