Jakie mogą być przyczyny wytrysku, któremu nie towarzyszy orgazm?

Jakie mogą być przyczyny wytrysku, któremu nie towarzyszy orgazm? Dodam, że na ten brak orgazmu cierpię od wielu lat.

Witam!
Napisał pan -" Dodam, że na ten brak orgazmu cierpię od wielu lat" , ale nie napisał pan czy był pan u seksuologa, urologa lub innego specjalisty zajmującego się tym problemem. przyczyny mogą być rożne od psychologicznych po medyczne związane z fizjologią narządu mężczyzny oraz chorobowe w przebiegu jakiejś nie zdiagnozowanej choroby. Proszę udać się do specjalisty w swojej okolicy. Pozdrawiam