Jakie mogą być przyczyny zaników pamięci u 20-latki?

Mam 20 lat. Od 11 miesięcy mam co raz mocniejsze zaniki pamięci, ludzie oskarżają mnie o rzeczy które podobno mówiłam 3 czy 4 miesace temu, ja nie pamietam nic.. żebym coś mówiła czy robiła, nie pamietam z jakimi ludźmi rozmawiałam i tym bardziej o czym. Czasami jak coś opowiadam to ludzie mi mówią ze się powtarzam, nie pamietam żebym coś mówiła. Komu kolwiek się przyznam ze tak mam mi nie wierzy i mówi ze kłamie a ja już nie wiem co mam robić.

Witam!
Badanie neurologiczne, RM głowy, EEG, podstawowe badania laboratoryjne z poziomami: cukru, TSH, elektrolitów, kwasu moczowego, hormonów płciowych. Jeżeli nie będzie większych odchyleń od normy wskazane wykonanie odpowiednich testów psychologicznych. Po ustaleniu przyczyny odpowiednie leczenie.
Powodzenia
W. Łuczkowski.