Jakie mogą być rokowania dla płodu z wykrytym rozszczepieniem kręgosłupa?

ciaza blizniacza. 16tyg. jeden plod wykryto rozszczepenie kregoslupa L1 rowniez z wypuklym kregoslupem w tym msc. jakie moga byc najlepsze badz najgorsze rokowania. poinformowano mnie ze moge dac ''zasnac'' jednej ciazy (poza granicami kraju) i donoscic zdrowa druga. czy istneija operacje wewnatrzmaciczne ktore moga pomoc? Lub jakie szanse maja oba na donoszenie do konca ciazy? pisalam do wielu szpitali, szukam opcji gdzie sie da.

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy jak dokładnie wyglądają powyżej opisywane zmiany ,