Jakie mogą być skutki nieleczonego udaru?

witam ma takie pytanie osoba okolo 60 lat cukrzyk obudziła sie rano z silnym bolem glowy i miala problemy z wypowiedzeniem prostych słów po paru minutach przeszlo co jakis czas przy rozmowie sie jakala albo zastanawiala nad odpowiedzia . teraz juz niby wszystko jest wporzatku z jej wymowa kontaktuje mowi poprawnie . Czy to mogl byc udar? i jakie moga byc skutki nie leczonego?

Mogły być przejściowe zaburzenia krazenia mózgowego, może spadek lub podwyższenie znaczne poziomu cukru, może tezinne przyczyny...
Trudno powiedzieć, Moze łagodne położeniowe zawroty głowy
Może takze inne przyczyny
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; ocena ogólnego stanu zdrowia
Pozdrawiam