Jakie mogą być skutki uboczne odstawienia leków psychiatrycznych?

Witam serdecznie, mam 26 lat . Zwracam się do Państwa z prośbą o opinię. Tak więc ... Przez ponad 1,5 rok przyjmowałam regularnie leki antydepresyjne oraz przeciwpsychotyczne, leki te były co chwile zmieniane ze wzgledu na brak poprawy , ostatnimi lekami jakie przyjmowalam była duloksetyna oraz kwetapamina ( przez ok.6 mies.). Ok. Miesiąca czasu temu odstawiłam wszystkie leki, oczywiście powoli zmiejszając dawke. Oczywiscie liczylam się z możliwościa wystąpienia skutków odstawiennych, ale czy to możliwe że trwają az tak długo? Prawie miesiąc czasu męczę się z codziennymi bolami oraz zawrotami głowy, wymiotami, niskim ciśnieniem , robi mi się bardzo słabo, mam problemy z konzentracją wzrokiem i pamięcią . Poprostu jest to już nie do wytrzymania. Na poczatku myslalam ze dolega mi coś innego dlatego zrobilam badania rutynowe ktore sa idealne, procz moczu mam infekcje. Dodam jeszcze ze diagnozą była depresja, zaburzenia lękowe. Z depresją się nigdy nie zgadzałam, zawsze byłam osoba pelna temperamentu, miewałam tylko lęki z objawami somatycznymi. Bardzo proszę o Państwa opinię jak mam sobie radzić, ile czekac jeszcze na poprawe??? Nie chcę już nigdy brać żadnych lekow, ktore poprostu calkowicie mnie wykonczyly.

Szanowna Pani,

najlepiej żeby się Pani skonsultowała z lekarzem prowadzącym, ponieważ, nie można samemu odstawiać leków. Zachęcam Panią do rozważenia psychoterapii w paradygmacie poznawczo - behawioralnym jako formy leczenia zaburzeń lękowych, depresyjnych.
Pozdrawiam serdecznie