Jakie mogę brać zabiegi po wymianie zastawki aortalnej na biologiczną?

niestety dostałam odpowiedz nie na zadane pytanie. jadę do sanatorium i mam zabiegi . Jakie mogę brać po wymianie zastawki aortalnej na biologiczną ? jestem ponad rok po operacji. proszę o konkretną odpoewiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na początku pobytu w sanatorium lekarz balneolog, na podstawie pełnych danych klinicznych, dobierze odpowiednie zabiegi.