Jakie mydło do higieny intymnej?

DZien dobry mam na imie monika .Chcialabym zapytac jakie mydlo stosowac do higieny intymnej ?? plyny ktore stosowalam nie odpowiadaly mi i moj chlopak dostal uczulenia.DZiekuje za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Na rynku jest wiele preparatów. Proponuje udać się do apteki. Tam na pewno doradza co najlepiej stosować, że wydaje mi się , że w aptece będą preparaty najlepiej przebadane.