Jakie objawy uboczne mogą wystąpić podczas stosowania Trittico?

Dzień dobry, od 3 tygodni biorę trittico, wszytsko mnie drażni, spie dobrze, ale śnią mi się dziwne rzeczy i to co kiedyś miałam jak sie przebudziałam (mysli o wszystkim) teraz mam w śnie i w tym uczestnicze. Drażnią mnie ludzie, ptaki spiewające, złe samopoczucie. Czy to normalne?

Warto skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który lek zapisał. Szczególnie, że pojawiające się objawy są ważną informacją i poinformowanie lekarza prowadzącego może wiele wnieść w proces diagnostyczny i proces leczenia. Być może także będzie mógł wprowadzić odpowiednie zmiany w farmakoterapii i/lub skieruje dodatkowo na psychoterapię, gdzie będzie Pani mogła przyjrzeć się psychologicznym (emocjonalnym, osobowościowym) przyczynom trudności i objawów.