Jakie okulary korekcyjne kupić dziecku?

Byłam z dzieciem u dwóch okulistów jeden stwierdził astygmatyzm OP cylinder - 1,0 oś 95 OL prawidłowe,drugi zaś OP - 1,25 oś 95 OL - O,50 oś 75 czy to jest jakaś duża różnica w badaniu ? Zauważyłam że pierwszy okulista badał z bliższej odległości nie wiem czy to ma wpływ na badanie?nie wiem które mam teraz kupić aby nie zaszkodzić dziecku proszę o odpowiedz i czy te okulary musi nosić cały czas

Witam.dziecko ma astygmatyzm ktotkowxroczny. Wadą będzie się zmieniać z wiekiem. Nie pisze Pani w jakim jest wieku dziecko.Tak. wyniki przy tak małej wadze są rozbieżne. Zalecam jeszcze kontrolę u optyka tam gdzie Pani będzie robić okulary. Pozdrawiam serdecznie