Jakie owoce można jeść podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej?

Witam serdecznie. Mam takie pytanie odnośnie owoców, które można jeść przy stosowaniu antykoncepcji ( Atywia). Bo strasznie mię ciągnie na Granata i jakieś inne owoce. Do tej pory tylko jem z owoców jabka i śliwki ciemne i banany i to tyle z owoców też bym chciała jeść orzeszki nektarowca lub pistacje. Czasem mój chłopak mówi nie wolno ci tego jeść i pić. Więc można pić soki owocowe pepsi. Ostatnio miałam taką ochotę na piwko, więc wypiłam parę łyków piwo było dobrej jakości. Co można jeść i pić

Aleksander Ropielewski

Może Pani spożywać wszystkie z wymienionych przez Panią produkty podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej bez ryzyka zmniejszenia skuteczności antykoncepcji.