Jakie podjąć dalsze kroki po wykonaniu badania gastrologicznego?

Poproszę o diagnozę badania gastrologicznego. "Przełyk bez zmian. Wpust ziejący, wiotki. Błona śluzowa żołądka obrzęknięta, przekrwiona-największe zmiany w okolicy przdodźwiernikowej. Odźwiernik sprawny. Opuszka dwunastnicy i część zaopuszkowa bez zmian. Wynik testu ureazowego: dodatni" Jakie podjąc dalsze kroki?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne leczenie . Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie