Jakie posiłki dla 9-latki?

dzien dobry moja corka ma 9lat ,145cm wzrostu i wazy 43kg. jej menu jest skromne bo corka jest duzym niejadkiem- w jej menu panuje spagetti,kotlety,serki owocowe,bulka z szynka i serkiem twarozkiem,czasem pizza,drozdzowki,winogrona,jablka,brzoskwinie i niestety slodycze. corka gra w pilke nozna,caly dzien spedza na dworze wiec ruchu ma az nadto.kondycje ma slaba,szybko sie meczy. jakie menu -szczegoloweprzepisy- panstwo proponuja aby zgubila troszke cialka i poprawila kondycje i apetyt?

W takiej kwestii potrzebna jest dokładna rozmowa i przeanalizowanie zwyczajów żywieniowych oraz relacji pomiędzy Pani corką a jedzeniem. Nie ma żadnego złotego standardu ani menu który mozna Pani zaprponować.
Wszystkie porady powinny byc indywidualne aby dały pozytywny rezultat.
Zachęcam do kontaktu online.

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)