Jakie postępowanie w przypadku podejrzenia zespołu Aspergera u 7-latka?

MÓJ 7 letni syn ma podejrzenie zespołu aspergera jak mam mu pomuc

Jeśli jest to podejrzenie, rozumiem, że są Państwo w trakcie procesu diagnostycznego? Warto zatem porozmawiać z diagnozującymi syna psychologami, skorzystać z ich wsparcia i psychoedukacji (często takie formy oferowane są w ośrodkach otaczających opieką osoby chorujące na ZA oraz autyzm a także ich rodziny).