Jakie powikłania mogą wystąpić po usunięciu zęba?

Witam serdecznie. Tydzień temu miałem wyrywanego zęba 5 dolną. Wszystko według mnie goi się poprawnie. Jednak profilaktycznie (ponieważ jestem poza granicami kraju) pytam czy mogą po takim okresie czasu od ekstrakcji wystapic powikłania jak np. Suchy zebodół. Moja koleżanka dostała takowych powikłań tego samego dnia w którym usunięto zęba. Mnie nie boli mimo że nie mam skrzepu, ale wydaje mnie się ze już dziura ta prawdziwa się źródła i jest tylko małe wgłębienie. Mogę normalnie jeść?

Witam.

Jeśli po takim czasie nie wystąpiły żadne niepokojące sygnały, to myślę, że może Pan spokojnie jeść. Suchy zębodół pojawia się najczęściej do 3 dni po zabiegu.

pozdrawiam