Jakie powinno być postępowanie w przypadku psującej się jedynki?

Witam. Dwa miesiące temu miałam wizytę u dentysty w sprawie wyrwania zęba to się nie wydarzyło ale mam inny problem. Pani dentystka zrobiła mi zdjęcie szczęki omówiła poszczególne problemy.. Najbardziej zaniepokoilo mnie gdyż wspomniała że dzieje się coś z jedynka.. Przerazilam się bo jeśli chodźi o jedynki było z nimi wszystko ok. Tego bym się na pewno nie spodziewała. 4 lata temu miałam założone licówki, aby zlikwidować diasteme. Pani zrobiła to niezbyt starannie są nie równe i są między nimi szparki przez które może dostawać się resztki jedzenia itp.. Kolejna wizytę mam w przyszłym miesiącu więc chciałabym się wcześniej na ten temat trochę dowiedzieć. Co mogło pójść nie tak... Dlaczego jedynka się psuje? Co nie tak zrobiła dentystka że ona zaczyna mnie boleć...

Jeżeli nie akceptowała Pani wykonanej pracy należało ją reklamować zgłaszając swoje zastrzeżenia.To,że jedynka się psuje może nie mieć związku z wykonaną pracą.