Jakie prawdopodobieństwo ciąży po zsunięciu prezerwatywy?

Witam, wczoraj miedzy mną a moim partnerem doszło do stosunku(z wytryskiem). Uzywalismy prezerwatywy, jednak po wyjęciu członka z pochwy zauważyliśmy iż prezerwatywa jest zsunieta mniej więcej 2 cm, prezerwatywa nie była uszkodzona, chciałabym zapytać jakie jest prawdopodobieństwo zapłodnienia ? I jak na pzyszlosc unikać zsuwajacych sie prezerwatyw?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli prezerwatywa zsunęła się tylko o 2 cm to ryzyko ciąży jest naprawdę niewielkie. W przyszłości proszę postarać się dobrać właściwy rozmiar prezerwatywy.