Jakie preparaty na potencję dla 32-latka?

witam jakie suplementy preparaty wspomagajace potencje mozna stosowac aby zwiekszyc erekcje w wieku 32 lat dziekuje

Dzień dobry!

Stosowanie suplementów diety bez recepty jest bezzasadne i nie ma realnego wpływu na zdrowie seksualne.
Koniecznych jest więcej informacji oraz dłuższa osobista rozmowa, aby stwierdzić, czy w Pana życiu seksualnym pojawiają się zaburzenia erekcji, czy też nie.
Jeśli tak - proszę wybrać się do lekarza seksuologa. Konieczne jest przeprowadzenie badań diagnostycznych, aby odkryć przyczyny trudności (np. naczyniowe, hormonalne, urologiczne, psychogenne itp.). W zależności od tego wybiera się właściwą formę leczenia.

Pozdrawiam!

Jeśli ma Pan problemy z erekcją (wzwodem) to najlepiej skorzystać z konsultacji lekarza seksuologa.
W Łodzi Konsultantem jest dr A.Robacha.
A jeśli nie ma takich problemów, to młody zdrowy człowiek stosujący zbilansowaną dietę nie potrzebuje suplementów.
Przez nierozważne ich stosowanie można sobie "napytać biedy"...
Proszę mieć ograniczone zaufanie go reklam suplementów, nie wszystko, co mówią w TV jest prawdą...
Pozdrawiam Pana. JW, Poznań.