Jakie preparaty na zmęczenie?

Mam pytanie ostatnio pracuje ciezko i nie mam zadnych sil czy jest jakis sposob na zmeczenie jakis preparat witaminowy

Witam Pana

Przede wszystkim należy ustalić przyczynę zmęczenia - czy jest to spowodowane anemią, niedoborem witamin, składników mineralnych - jeśli tak, to jakich?
Być może jest to związane z nieodpowiednim czasem odpoczynku, snu i organizm nie jest w stanie się zregenerować lub nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi, niedostateczną ilością wypijanych płynów, brakiem czasu na spożycie pełnowartościowego posiłku.
Na rynku oczywiście jest szereg preparatów multiwitaminowych, jednak przed zastosowaniem warto poznać przyczynę Pańskich objawów.

Pozdrawiam