Jakie preparaty stosować na białe plamy na plecach?

Mam białe plamy na plecach najprawdopodobniej z opalania. Jakie preparaty stosować bez recepty?

Dzień dobry, problem najlepiej skonsultować z lekarzem, który po obejrzeniu skóry zaproponuje odpowiednie postępowanie. Jeżeli przypuszcza Pani, że zmiany powstały na skutek opalania, powinna Pani zaprzestać kąpieli słonecznych oraz stosować regularnie krem z filtrem UV. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.