Jakie preparaty stosować w przypadku łuszczycy

Witam ! Chciałabym zapytać czym najlepiej się smarować przy chorobie przyłuszczycy drobnoogniskowej ? oraz czym smarować się przed lampami UVB 311?? proszę o pomoc

Witam,
leczeniem łuszczycy powinien zająć się lekarz dermatolog, który zna Pani przypadek całościowo i jeżeli zlecił leczenie fotochemioterapią, na pewno zalecił również odpowiednie preparaty psoralenów.

pozdrawiam