Jakie produkty jeść podczas karmienia piersią i niskim libido?

Jakie produkty jesc aby zwiekszyc libido dodam ze karmie piersia czy moge spozywac ziarna konopi Karmiac piersia

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę nie spożywać ziaren konopii, radziłabym sięgnąć po lubczyk, rzeń-szeń czy czekoladę.
Pozdrawiam