Jakie produkty można jeść w dniach poprzedzających kolonoskopię?

Wiem, czego nie można, zatem pytam - jakie produkty można jeść w dniach poprzedzających kolonoskopię? Poza kisielami budyniami etc. Najbardziej mnie interesuje, czy można spożywać jabłka, pieczywo graham lub jakiekolwiek inne poza białym, jakie owoce i jakie warzywa są dopuszczalne? Czy jogurty, twaróg, serki wiejskie są ok? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Najlepiej jest zrezygnować z jakichlokwiek produktów bogatoresztkowych - a więc dopuszczalne są kisiele, budynia, w mniejszych ilościach białe pieczywo, jogurty i serki. Z owoców i warzyw lepiej zrezygnować, gdyż to one stanowią główny element masy kałowej i mogą utrudniać wykonanie badania.