Jakie produkty spożywać przy diecie trzech minerałów?

Wiem, że przy tej diecie produkty muszą być bogate w chrom, magnez, cynk. Wiem, że nie można pić mocnej kawy, herbaty, jeść produktów z dużą zawartością tłuszczu. Ale czy można jeść np.: ziemniaki. Co można jeść z takich podstawowych dań? I wiem, że trzeba zwracać uwagę przy zakupach produktów spożywczych na ich skład, czy mają dużą ilość przynajmniej jednego z tych 3 minerałów. Ale dużo, czyli ile, np. ile % lub gram na 0,5 kg?

ponad rok temu

Witam,

proponuję abyś zamiast diety 3 minerałów (a raczej składników mineralnych) zaczęła stosować się do zdrowych zasad żywienia. Efekt utraty zbędnych kilogramów gwarantowany, a przy tym nie wystąpi efekt jojo, czy też niedobory pokarmowe.

Dodatkowo nauczysz się prawidłowych nawyków żywieniowych, które są podstawą utrzymania szczupłej sylwetki i zdrowia na całe życie. Nie będziesz miała też problemów z tym, co wybrać na śniadanie, a co na obiad. Zajrzyj to artykułu http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki i postaraj się do niego zastosować.

Pamiętaj też, że dieta odchudzająca powinna łączyć się z aktywnością fizyczną. Należy również pamiętać, że na efekty trzeba poczekać i będą widoczne tylko wtedy, gdy ćwiczenia będą wykonywane regularnie (3 razy w tygodniu po minimum 30 minut). Zajrzyj na stronę http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia  i bądź aktywna razem z nami.

Pozdrawiam