Jakie produkty spożywcze na ból głowy?

Dzień dobry. Chciałbym dowiedzieć się, jakie produkty spożywcze uśmierzają bóle głowy? które produkty słodkie są najskuteczniejsze by pozbyć się tego bólu? Mateusz

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

należy określić przyczynę bólu głowy - jeśli w wyniku głodu warto wprowadzić regularne posiłki do Pana stylu życia.
Jeżeli są to migrenowe bóle głowy szeroką odpowiedź znajdzie Pan w książce pt " Żywienie w migrenowych bólach głowy" wyd. PZWL