Jakie produkty żywnościowe odstawić na redukcji?

witam jestem naturalnym kulturystą postanowiłem zredukować bo waże 104kg wzrost 178cm nie jestem bardzo zatłuszczony cel mój to zredukować do 92 kg nie mam jakieiś rygorystycznej diety ijem 4 posiłki dziennie śniadanie objad kolacja i deser odrzywiam się zdrowo unikam słodyczy raz na jakiś czas lody i chipsy pierś z kurczaka ale nie za bardzo wiem czego unikać w diecie chleb pszenny odstawić cakowicie lubię płatki owsiane banan owoce warzywa itp tylko tyle potrzebuję rady co lepiej odstaw

Na odległość w małym okienku odchudzanie jest trudne. Najważniejsze wykluczenia to:
słodycze, słodkie napoje, słodkie jogurty i serki, jasne pieczywo, makarony. Ważniejsze jest, aby jeść regularnie kiedy tylko jest się głodnym, niezbyt duże porcje i w śniadaniu, obiedzie i kolacji zjadać co najmniej 200g warzyw. Pozdrawiam