Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 7 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie przyczyny drętwienia policzka i brody?

Od miesiąca mam zawroty głowy i drętwienie lewego policzka i brody. Neurologicznie jest dobrze - miałam rezonans głowy, angiografia, usg tętnic szyjnych, nic nie wykazało. Okulistycznie jest dobrze. Boleriozy nie mam. Badania krwi i moczu są dobre. W rtg szyjnego kręgosłupa nic nie wyszło. Nie biorę żadnych leków. Mam 24lata. Jakie mogą być przyczyny tego okropnego drętwienia nie twarzy, lewego policzka i brody ? Na nic nie choruje. Dentysta też nic nie widzi, miałam zdjęcia robione.
KOBIETA, 25 LAT 11 miesięcy temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Witam,

problem może być czysto funkcjonalny, szczególnie że została zrobiona diagnostyka obrazowa. W swojej praktyce zdarzyły mi się podobne przypadki i wystarczyło popracować z tkankami w rejonie głowy i szyi aby objawy ustąpiły.
Polecam udać się do osteopaty bądź dobrego fizjoterapeuty lub wykwalifikowanego terapeuty kranio-sakralnego (rodzaj terapii głowy i kręgosłupa). Na 99% powinno pomóc przy informacjach, które Pani przekazała.

pozdrawiam serdecznie
Konrad Skrzat

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety