Jakie przyjmować leki lub suplementy na lęki i fobie społeczne?

Witam Prosze o dobranie suplementów na leki i fobie społeczną boję się wychodzić z domu. Nic mi się nie chce. Prosze o pomoc

Dzień dobry!

Suplementy diety nie są lekami i nie leczą chorób i zaburzeń, w tym nie leczą stanów lęków ani fobii społecznej. Są dla nich obojętne.
Właściwym kierunkiem jest konsultacja z lekarzem psychiatrą i z psychologiem - rozważenie leczenia farmakologicznego i/ lub psychoterapeutycznego.

Pozdrawiam!

Witam,
zalecana jest psychoterapia poznawczo - behawioralna jako forma leczenia i pomocy oraz farmakoterapia - w związku z tym, zalecana jest konsultacja psychiatryczna.
Pozdrawiam serdecznie