Jakie rokowania przy raku prostaty?

Witam.u mojego meza stwierdzono raka prostaty z przerzutami do struktur kostnych i pluc...maz mial biopsje :strona lewa zmiany nowotworowe obejmuja niemal w calosci gleason 4 3=7 Strona prawa bioptat bez zmian nowotworowych .Maz jest leczony hormonalnie jakie ma szanse???W marcu skonczy 60 lat .Co jeszcze mozemy zrobic.

Przede wszystkim pozostawać w kontakcie z onkologiem, do deyspozycji pozostaje poza leczeniem hormonalnym, które jak pisze Pani jest stosowane, jeszcze kleczenie napromieniamien - radioterapia i chemioterapia. O wskazaniech i możliwościach zastosowania tych metod może zadecydować onkolog