Jakie ryzyko niesie za sobą używanie szamponu Sora Forte?

Jakie ryzyko niesie za sobą używanie szamponu sora forte co 2 lub 3 dni. Corcia na gnidki które codziennie usuwam , niektóre sa żywe jeszcze, po pierwszym i drugim użyciu szamponu co zrobić????

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli nie występuje nadwrażliwość to nie ma ryzyka stosowania. Niemniej jednak preparat należy stosować zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce.