Jakie są alternatywne metody leczenia raka trzustki?

Witam mój ojciec ma raka trzustki z przerzutami na wątrobę. Dzisiaj od 14 dostaje chemie,która będzie w niego wlewana przez ponad 40 godzin. Mam pytanie odnośnie alternatywnych metod leczenia. Czy można zastosować kwas alfa liponowy z małymi dawkami nalproxenu?

Rafał Stando

Nie należy stosować terapii, które mogą powodować tylko nieuzasadnioną toksyczność przy braku jakichkolwiek korzyści dla pacjenta. Większość terapii niestandardowych właśnie tym się charakteryzuje. Proszę zdać się na decyzje prowadzącego onkologa.