Jakie są domowe sposoby na usunięcie kamienia nazębnego?

Witam. Czy są jakies domowe sposoby aby pozbyć się kamienia nazebnego oraz tani sposób na wybielenie zębów? Pozdrawiam

Witam
Nie ma domowych sposobów na usunięcie kamienia. Wszelkie sposoby, które możemy znaleźć w internecie mogą jedynie spowodować więcej szkód. Na prawidłowe i profesjonalne oczyszczenie zębów z kamienia i innych osadów należy udćc się o stomatologa. samodzielnie możemy natomiast zadbać o to, by w przyszłości byłoby go mniej.
Pozdrawiam
Katarzyna Kochańczyk