Jakie są granice normy badania GDX?

Witam jakie są granice normy badania GDX ? Tak mniej więcej wizytę do lekarza mam w sierpniu bo tak Pani okulistka wyznaczyła

badanie ma bardzo dużo różnych parametrów.ocenia się szerokość pierscienia, zagłębienia, grubość wlókien w 4 segmentach,pacjent musi nie mieć astygmatyzmu, ani wwysokiej krótkowzroczności. jakość badanis musi być na conajmnie j 8. Potem dopiero oeniamy number. Wyniki asymetrycznePO i LO świadczą o patologii,a z grubsza number około 30 wymaga leczenia.