Jakie są interakcje Promazyny?

Czy promazyna nie blokuje działania escitalopramu (głównie chodzi mi o dopamine)? Jem rano Oroes 10mg wieczorem pinexet 25mg i doraźnie przy zdenerwowaniu promazine hasco 50mg Ale wychodzi tak że promazine jem codziennie. Czy nie wpływa to niekorzystnie na lecznicze działanie oroesu i pinexetu?

Dzień Dobry Panu:)

Odpowiadając na Pana pytanie, sugeruję by skonsultować je z Lekarzem prowadzącym.

Z serdecznymi życzeniami,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605