Jakie są interpretacje wyniku krzywej cukrowej i insulinowej?

Proszę o interpretację krzywej cukrowej i insulinowe. Glukoza na czczo 92, po godzinie 155, po 2 godzinach 95. Insulina na czczo 6,2 ( norma 2,6-24,9), po godzinie 46,98, po 2 godzinach 9,7. 41 lat kobieta

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Wyniki Pani badań są w granicach normy ale interpretacja zależy również od Pani stanu klinicznego oraz objawów, jakie występują. Dlatego aby poprawnie zinterpretować takie badanie, powinna Pani udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.