Jakie są konsekwencje pozostawienia szwów w ranie?

Witam :) Nie dawno miałam wycinane znamie na plecach i dwa tygodnie temu ściągane szwy. Nie dawno zauważono, że zostały jeszcze szwy w ranie. Dziś byłam u chirurga. I powiedział mi, że jeśli rana by była na czole, to by mi ją wyczyścił ale że jest na plecach to niech tak zostanie. Czy może się stać jak te szwy zostały? Czy lepiej się udać do innego lekarza?

Witam, prosze sie nie przejmować, szwy mogą pozostać, jeśli nie powodują odczynu nie ma to przelozenia klinicznego.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski