Jakie są konsekwencje zakroplenia oczu kroplami Sinulan expres forte?

Dzień dobry przez pomyłkę zakropiłem oczy kroplami sinulan expres forte, zamiast kroplami na zmęczone oczy które stosuję, od razu oczy przemyłem kilka razy Ciepłą wodą czy grożą jakieś konsekwencje?

Lek. Paweł Szadkowski

Należałoby płukać oczy bieżącą wodą przez ok pół godziny. A w razie utrzymywania się objawów irytacji oka lub pogorszenia widzenia udać się do okulisty.