Jakie są konsekwencje zastosowania prześwietlenia, jeśli w odbycie utknęło dildo?

Dildo utknelo w odbytnicy. Pierwsze bylo przeswietlenie. Uwazam, ze niepotrzebne. Dildo usunal inny lekarz chirurg bez specjalnych problemow. Niekorzystal z zadnego zdjecia. Czy przeswietlenie musi mi zaszkodzic ?

Lek. Paweł Szadkowski

Zdjęcie pewnie zostało wykonane, żeby sprawdzić, czy jelito nie zostało uszkodzone, czyli czy nie doszło do perforacji. Jedno zdjęcie rtg nie powinno w żaden sposób Panu zaszkodzić.