Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie są konsekwencje zażycia podwójnej dawki leku Efexor?

Witam. Przez przypadek wzięłam podwójną dawkę leku efexor 150mlg. czy coś się może stać?
KOBIETA, 35 LAT 8 miesięcy temu

Badania krwi - TSH

Wahania TSH stają się coraz powszechniejsze. Czym tak naprawdę jest? TSH to skrót odnoszący się do poziomu tyreotropiny we krwi . To podstawowe badanie, gdy chcemy sprawdzić, czy tarczyca prawidłowo funkcjonuje.

Lek. Karolina Meszek
60 poziom zaufania

Dzień dobry, prawdopodobnie nic nie powinno się stać. Jeżeli jednak wystąpią u Pani jakieś niepokojące objawy - przyspieszenie czy zwolnienie pracy serca, znaczne osłabienia czy ogólne złe samopoczucie to wtedy proszę udać się do lekarza. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy