Jakie są koszty zabiegu Q-switch?

mam pytanie ile kosztuje zabieg q-switch i gdzie można go zrobić prosze o pomoc

Koszt zabiegu zależy od jego zakresu. Inne ceny obowiązują przy usuwaniu tatuaży, inne przebarwień (zależą w dużej mierze od leczonej powierzchni). Cena peelingu karbonowego to 500 zł. serdecznie zapraszam na konsultację do Kliniki Ars Estetica we Wrocławiu. Dysponujemy laserem Q-switch najnowszej generacji.