Jakie są metody karmienia bliźniąt?

Witam. Jestem w ciąży bliźniaczej. Chciałabym zapytać jakie są metody karmienia bliźniąt. Czy dobrym sposobem jest karmienie dzieci mlekiem odciągniętym z piersi? Mam małe piersi. Jestem w 17tygodniu ciąży, ale od jakiegoś czasu piersi się powiększyły i po nocy mam na nich zaschniętą siarę. Czy to zwiastuje, że po porodzie będę miała tyle pokarmu, aby wykarmić 2 dzieci?

Dzień dobry, bliźnięta karmi się zazwyczaj jednocześnie. Większość kobiet jest w stanie wykarmić dwójkę dzieci. Zachęcam również do skorzystania ze wskazówek w poradni laktacyjnej.