Jakie są metody na powiększenie członka?

Czy istnieją tabletki na powiekszenie penisa lub krople czy zel?Bo tyle tego jest w internecie czy to jest bezpieczne.Paweł 34 lata.

Dzień dobry. Nie ma skutecznych tabletek, kropli, żeli - na powiększenie penisa po okresie dojrzewania, tak jak nie ma na powiększenie nosa lub uszu...
Zachęcam do odporności na natrętną, wszechobecną, reklamę.
W razie dalszych wątpliwości informuję, że w Krakowie przyjmuje
doświadczony lekarz seksuolog dr A.Sipiński.
Pozdrawiam. 2/18 JW, Poznań. blog seksuologia.com